Udruga žena Potočnica i Udruga mažoretkinja općine Domašinec organiziraju zajedničku Božićnu manifestaciju

Udruga žena Potočnica i Udruga mažoretkinja općine Domašinec organiziraju zajedničku Božićnu manifestaciju koja će se održati u nedjelju, 17.12.2017. godine sa početkom od 14 sati u velikoj dvorani društvenog doma općine Domašinec.
Članice Udruge žena predstavljaju, već tradicionalno, svoje radove kroz izložbu a članice Udruge mažoretkinja predstavit će svoj uspješan rad programom priredbe uz zanimljive goste. Tako će se ispreplitati mažoret-ples sa recitacijom, međimurskom pjesmom i šaljivim igrokazom.
Dođite, podržite nas, zabavite se i uživajte!
Radujemo se Vašem dolasku.

Predsjednica Udruge žena potočnica,
Marijana Trstenjak
I
Predsjednica Udruge mažoretkinja,
Miljenka Perhoč

-::-