NOGOMETNI KLUB DINAMO DOMAŠINEC

DOMAŠINEC , MARTINA PUŠTEKA 17 , 40318 DEKANOVEC , MB 03170012
ŽIRO – RAČUN : 2392007-1100064041 – MEĐIMURSKA BANKA ČAKOVEC

Nogometni klub ¨DINAMO¨ Domašinec osnovan je 1968 godine te će uskoro obilježiti 40 godina aktivnog djelovanja , a spada u uži krug najstarijih šporstkih kolektiva u Međimurju , koji zastupa širenje športa i opće kulture općine Domašinec i okolnih susjednih mjesta .
Kroz dugogodišnji rad nogometni klub stekao je mnoga športska dostignuća , te mnoga
prijateljstva sa klubovima iz Hrvatske , ali i Slovenije, Mađarske , Italije i Austrije .
Nogometni klub trenutno funkcionira kroz pet ekipa i to seniorska i veteranska ekipa , te tri ekipe mlađih uzrasta ( juniori,pioniri,mlađi pioniri ) ,odnosno paralelno trenira stotinjak igrača svih uzrasta , koji se uspješno natječu u svojim ligama .Već duže od 3 godine nogometni klub ima organiziranu školu nogometa , koju pohađa velik broj djece iz Domašinca , ali i veliki broj djece susjednih mjesta . Škola nogometa funkcionira kroz stručni rad iskusnih športskih djelatnika , gdje se mladim ljudima omogućava pružanje najkvalitetnijih športskih usluga , te poticanje mladih na podizanje športskih i opće kulturnih kvaliteta društva .Seniorski sastav nogometnog kluba ¨ DINAMO ¨ Domašinec trenutno se uspješno natječe u IV hrvatskoj nogometnoj lizi , što je najveći športski uspjeh kluba od samog osnutka . Izvršni odbor nogometnog kluba čine:
predsjednik, ………………. tel. …………………
dopredsjednik, …………….tel. ………………..
dopredsjednik, …………….tel. ………………..
rizničar, ……………………..tel. ………………..
blagajnik, …………………..tel. ………………..
sportski direktor, ………… tel. ……………….
direktor marketinga, ……..tel. ……………….

-::-